Vrijeme je da budete viđeni, ugrabite priliku!

U mjesecu prosincu nudimo vam top lokacije po atraktivnim cijenama, 20 % rabata na godišnji zakup jumbo plakata uz frekventne prometnice.

Jumbo plakati idealni su za lansiranje novog proizvoda ili brenda, za podizanje ili zadržavanje postojeće svijesti o brendu, a mogu služiti i kao putokazi prema Vašoj lokaciji.

Dimenzije su standardne, 400 x 300 cm i 504 x 238 cm.

Komunalac d.o.o pružit će vam kvalitetnu uslugu vanjskog oglašavanja.
Sve naše plakatne površine nalaze se u gradu Koprivnici, na glavnim gradskim prometnicama te u centru grada Koprivnice. Drugim riječima, to su najfrekventnije pozicije u gradu.
Naš tim će vam osim izvrsnih lokacija pružiti i profesionalnu podršku i omogućiti da budete prisutni tamo gdje je publika na najbolji mogući način.

Ukoliko nemate ideje oko izrade vizuala za vaš jumbo plakat, ne brinite i tu vam možemo pomoći s našom raznolikom bazom visoke rezolucije i znanjem grafičkih stručnjaka koji će za vas napraviti atraktivno rješenje.

Dostupne lokacije možete pogledati ovdje:

Vrijeme je da budete viđeni

Sve informacije i rezervacije dostupne su na 098/9525-119, ne propustite ovu ponudu te ugrabite svoju top lokaciju po atraktivnoj cijeni.