Paviljon u Gradskom parku opremljen modernim klupama za mlade

Na paviljonu u središtu gradskog parka dana 08. kolovoza, Komunalac je postavio četiri klupe za mlade i tri pepeljare.

Klupe za mladeIMG_7080IMG_7084IMG_7093 IMG_7107

Klupe za mlade izrađene su od nehrđajućeg čelika, a sjedište i naslon su izrađeni od „elipsa“ aluminijskih profila zaštićenih zapečenim prahom.

Klupe su zbog izbora materijala iznimno trajne i  ne traže dodatno održavanje.
Pepeljare su svojom elegantnom izvedbom od polipropilena namijenjene prvenstveno za vanjski prostor. Prednost je veliki kapacitet pepeljare i maksimalna zaštita od zapaljenja opušaka.

Vrijednost postavljene opreme iznosi 11.474,00 kn + PDV, a financira je Grad Koprivnica.

Pošto se paviljon nalazi unutar prostornih međa “Kulturno-povijesne cjeline grada Koprivnice” bilo je potrebno ishoditi prethodno odobrenje za postavljanje klupa i ostalog mobilijara od Uprave za zaštitu kulturne baštine.

Suglasnost nadležnog konzervatorskog odjela je dobivena.

Grad Koprivnica i Komunalac kontinuirano rade na uređivanju javnih gradskih površina, pa je tako i ovo opremanje Paviljona novim modernim klupama za mlade korak k vizualnom uljepšavanju parka, ali i udovoljavanje potreba mladih kojima je Gradski park mjesto odmora i druženja s vršnjacima.