Predstavljeno novo izdanje Koprivničkog godišnjaka

Koprivnički godišnjak, godišnji informativni bilten Grada Koprivnice, predstavljen je u utorak javnosti na konferenciji za medije u zgradi Entera. Gradonačelnik Mišel Jakšić osvrnuo se na teme koje donosi novi Godišnjak te naglasio kako je ova godina, kriznoj situaciji unatoč, bila jedna od boljih za Koprivnicu te da se investicijski ciklus, ali niti društveni i gospodarski život nisu zaustavili niti usporili.

Nataša Tetec, predsjednica Uprave Komunalca, tvrtke partnera na izdavanju Koprivničkog godišnjaka, naglasila je kako je bilten tiskan u nešto više od 12.000 primjeraka na 124 stranice, a u ovom izdanju nalazi se i edukativni letak u vezi pravilnog odvajanja otpada koji će pomoći građanima da i dalje pravilno razvrstavaju otpad kod kuće, na zelenim otocima i u reciklažnom dvorištu. Koprivnički godišnjak doći će u sva kućanstva u Koprivnici i prigradskim naseljima te se može pogledati i na https://godisnjak.koprivnica.hr/.

Nakon predstavljanja okupljeni su degustirali delicije iz restorančića Smutek – domaći kutek.