Unikatni božićni ukrasi krasit će prostore Komunalca i Gradske tržnice

Uoči božićnih blagdana, učenici 4.c razreda OŠ Antun Nemčić Gostovinski uz pratnju učiteljice Đurđice Pošte svojim kreativnim EKO dekoracijama ukrasili su bor u predvorju Upravne zgrade Komunalca. Učenicima je u ukrašavanju pomogao Djed Mraz iz Komunalca koji je zajedno s njima postavljao božićne reciklirane muffine koje su izradili učenici od starog kartona i papira. Nakon blagdanskog ukrašavanja djeca su izvela prigodan igrokaz, a Komunalac je u znak zahvale pripremio ukusne fritule s čokoladom i topli čaj.

Na Gradskoj tržnici u blagdanskom raspoloženju bor su ukrasili učenici 4.d razreda OŠ Braća Radić uz pratnju učiteljice Ines Turk s unikatnim ukrasima izrađenim od glinamola. Na kraju druženja za učenike 4. d razreda, Smutek je pripremio ukusne fritule od koprive s preljevom od čokolade i topli čaj.

Ovo vrijeme iščekivanja najdražeg blagdana najviše pripada djeci. Upravo zato su učenici imali glavnu ulogu u blagdanskom obilježavanju prostora Komunalca i Koprivničkog placa.