Koprivničko sajmište ugostilo županijsku smotru žurnih službi

Komunalac Koprivnica ustupio je gradsko sajmište za potrebe održavanja Tehničkog zbora županijskih žurnih službi koji se održao u povodu Dana Koprivničko-križevačke županije. Na otvorenju se uz predstavnike Civilne zaštite i Županije okupljenima obratio i saborski zastupnik i gradonačelnik Mišel Jakšić koji je naglasio važnost svih sastavnica civilne zaštite i vatrogastva, a zahvalio je i na dobrom angažmanu tijekom lanjskih poplava uz Dravu gdje je do izražaja došla snaga i spremnost žurnih službi.

Smotri je prisustvovala i Nataša Tetec, predsjednica Uprave, i Goran Međurečan, član Uprave Komunalca, tvrtke koja je također dio gradskog sustava civilne zaštite, te su zajedno razgledali opremu koja je bila predstavljena.