Komunalac posjetio vrtićarce i učenike u općini Drnje, zajedno učili pravilno odvajati otpad

Mirko Reciklirko i Mirka Kompostirka posjetili su danas općinu Drnje, točnije Dječju vrtić Igra, PŠ Torčec i OŠ Fran Koncelak Drnje. Tamo su održane edukativne radionice s vrtićarcima i prezentacije s učenicima nižih razreda osnovne škole o pravilnom odvajanju i recikliranju otpada. Vrtićarcima su Mirko i Mirka podijelili bojanke, a učenicima edukativne brošure, a nakon toga uslijedilo je druženje s maskotama Komunalca kao i pitanja i odgovori za sve one koji su željeli saznati nešto više. Mališani su veselo dočekali omiljene superjunake koji uče djecu o važnosti odvajanja otpada, recikliranja i zaštite okoliša.