Tijekom subote i nedjelje, 13. i 14. lipnja, u sklopu manifestacije Podravski motivi, BusKo organizira besplatan prijevoz do Galerije naivne umjetnosti u Hlebinama.
Dolaskom dužih i toplijih dana započinje sezona uređenja domova, okućnica, garaža, podruma i vrtova, zbog čega je na reciklažnom dvorištu zabilježen znatno veći broj dolazaka korisnika i povećane količine otpada.