Predstavnici Grada Ivanić-Grad posjetili Komunalac

Predstavnici Ivanić – Grada, Predsjednik Gradskog vijeća, Željko Pongrac, Pročelnik Upravnog odjela za financije, gospodarstvo, komunalne djelatnosti i prostorno planiranje Milivoj Maršić, direktor Komunalnog centra Ivanić – Grad d.o.o., Mario Mikulić te direktorica  poduzeća Ivakop d.o.o., Sanja Radošević dana 02. veljače posjetili su GKP Komunalac d.o.o. i Grad Koprivnicu kako bi se upoznali s načinom funkcioniranja Grada Koprivnice i Komunalca kao primjera dobre prakse.

Posjet predstavnika Ivanić-Grada IMG_0814

Najveći interes bio je oko djelovanja i ekonomičnog upravljanja Komunalca raznim komunalnim djelatnostima. Razmijenili su iskustva te isto tako raspravljali o zajedničkim problemima s kojima se suočavaju komunalna poduzeća i rješenjima koje je realizirao Grad Koprivnica i Komunalac.

Domaćini posjeta ispred Komunalca i Grada Koprivnice bili su: Gradonačelnica, Vesna Želježnjak, Predsjednik Gradskog vijeća, Zoran Gošek, predsjednica Uprave Komunalca, Maja Hleb, član Uprave, Zdravko Petras te rukovoditelj Sektora komunalnih usluga, Petrica Koštić.

Nakon održanog sastanka gosti su obišli i nekoliko noviteta u Gradu, pametne klupe, nove koševe za odvojeno odlaganje otpada te im je predstavljen i novi pametni spremnik Bigbelly.

Ova sinergija Grada Koprivnice i Komunalca te kontinuirano praćenje trendova i unapređivanje tehnološke opremljenosti cijelog sustava je dobar primjer suradnje Javnog poduzeća i Gradske uprave u upravljanju djelatnostima od općeg interesa koje održavaju kvalitetu života i okoliša građana na najvišoj razini u svim smjerovima svojeg djelovanja.