Komunalac sudjeluje u manifestaciji „Hrvatska volontira“

U sklopu ovogodišnje manifestacije ‘Hrvatska volontira’ Koprivnička inicijativa volontera i aktivista (Udruga Kopriva) kroz svoj program Volonterski centar Koprivnice u suradnji s GKP Komunalac i uz podršku Grada Koprivnice za sugrađane željne volontiranja priprema sljedeću volontersku akciju.

hr.vol2016

Uređenje dječjeg igrališta i Gradskog parka u Koprivnici:
Akcija će se provoditi u petak 20. svibnja od 16:00 sati te u subotu 21. svibnja od 14:00 sati

U petak, 20. svibnja od 16:00 sati uređivat će se dječje igralište na Trgu Kralja Krešimira.
Čistit će se pješčanik, obnavljati određene sprave, igračke i klupe bojanjem drvenih i metalnih dijelova.
Okupljanje volontera je u 16:00 sati na samoj lokaciji igrališta.

U subotu, 21. svibnja od 14:00 sati uređivat će se klupe u Gradskom parku.
Bojat će se drveni i metalni dijelovi klupa te zamjenjivati dotrajali drveni dijelovi.
Okupljanje volontera je u 14:00 sati kod paviljona u parku.

Nadamo se da će se akciji prvenstveno pridružiti sugrađani koji stanuju u blizini igrališta, ponajprije roditelji djece koja igrališta koriste, volonteri upisani u bazu volontera Volonterskog centra Koprivnice, zaposlenici gradskog komunalnog poduzeća i Grada Koprivnice kako bi kroz svoje darovano vrijeme zajedno uljepšali navedeno igralište za svoje najmlađe sugrađane te kako bi Gradski park zasjao u još ljepšem svijetlu.

Potrebni materijali, boje, kistovi i slično osigurani su od strane Komunalca i Grada Koprivnice.
Molimo volontere da se primjereno obuku i uzmu zaštitne rukavice.

13133318_498529277023416_7879832102386252639_n (1)