Komunalac povodom maskenbala upriličio izložbu likovnih radova DND Koprivnica na temu „Fašnik u dječjim očima“

Društvo naša djeca Koprivnica već duži niz godina, uoči Fašnika u želji da potakne kreativnost djece i njegovanje tradicije podravskog kraja organizira izložbe dječjih likovnih radova na temu “Fašnik u dječjim očima” u koju se na uključivanje pozivaju sva djeca gradskih i prigradskih vrtića te osnovnih škola.

IMG_7262 IMG_7263 IMG_7266 IMG_7279 IMG_7284 IMG_7285

U šalter Sali Komunalca izloženi su likovni radovi O.Š. Antun Nemčić Gostovinski i Dječjeg vrtića Tratinčica.
Izabrani radovi izloženi su i u predvorju Opće bolnice T. Bardek, Domu za starije i nemoćne osobe, Domu mladih, “Podravki”, Podravskoj banki, Turističkoj zajednici grada te Knjižnici i čitaonici F. Galović.
Izložba će biti otvorena od 24. veljače do 03. ožujka 2017. godine.