Sajmom zdrave prehrane otvoren Europski tjedan mobilnosti

U subotu, 16. rujna 2017. godine održan je Sajam zdrave prehrane na Gradskoj tržnici koji je obilježio početak Europskog tjedna mobilnosti u gradu Koprivnici.

IMG_8587 IMG_8595 IMG_8605

Na sajmu je izlagalo nekoliko obiteljskih poljoprivrednih gospodarstva koji vlastite proizvode svakodnevno nude na Gradskoj tržnici, a posjetitelji su mogli uživati u degustaciji raznih domaćih proizvoda – prirodnih sokova, meda i pčelinjih proizvoda, bučinog ulja, zdravih namaza od buče, humusa i povrtnog mixa, mliječnih proizvoda.

Na otvorenju Europskog tjedna mobilnosti u Koprivnici na Sajmu zdrave prehrane prisustvovali su brojni posjetitelji među kojima i rukometašice prve ekipe RK Podravke.

Manifestaciju je otvorio gradonačelnik Mišel Jakšić, koji je tom prilikom potpisao Povelju europskog tjedna mobilnosti.

Bila je to promocija zdravlja i zdravih proizvoda naših vrijednih proizvođača hrane zahvaljujući kojima Gradska tržnica ima bogatu ponudu zdrave hrane po pristupačnim cijenama.

IMG_8575 IMG_8589 IMG_8599

Izlagači: