Na sajmu zdrave prehrane posjetitelji degustirali domaće proizvode

U sklopu obilježavanja Svjetskog dana zdravlja, 07 travnja Gradsko komunalno poduzeće Komunalac na Gradskoj tržnici organiziralo je sajam zdrave prehrane Jedem zdravo.

Na sajmu je izlagalo nekoliko obiteljskih poljoprivrednih gospodarstva koji vlastite proizvode svakodnevno nude na Gradskoj tržnici, a posjetitelji su mogli uživati u degustaciji raznih domaćih proizvoda – prirodnih sokova, bučinog ulja, zdravih namaza od buče, humusa i povrtnog mixa.
Bila je to promocija zdravlja i zdravih proizvoda naših vrijednih proizvođača hrane zahvaljujući kojima Gradska tržnica ima bogatu ponudu zdrave hrane po pristupačnim cijenama.

U sklopu sajma održana je i humanitarna akcija Udruga volontera Podravke Puls, nazvana Ubaci i ti za tricu iz kolica.
Cilj je prikupljanje sredstava za kupnju specijaliziranih invalidskih kolica za igranje košarke, za članove Košarkaškog kluba osoba s invaliditetom Koprivnica.