Otvoreni javni natječaj za zakup vanjskog prostora u sklopu nekretnine Poslovni centar Pevec u Koprivnici

Sukladno Odluci Uprave broj: 5539/18 od 04. svibnja 2018. godine, Gradsko komunalno poduzeće Komunalac d.o.o. Koprivnica, raspisuje:
Otvoreni javni natječaj za zakup vanjskog prostora u sklopu nekretnine Poslovni centar “Pevec” u Koprivnici, Radnička cesta 10.

PEVEC – JAVNI NATJEČAJ

Temeljem članka 28. Društvenog ugovora Gradsko komunalno poduzeće KOMUNALAC društvo s ograničenom odgovornošću, Koprivnica (potpuni tekst) od 31. 12. 2018. godine, Uprava na 42. sjednici dana 15. ožujka 2018. godine donosi odluku kojom se mijenja OTVORENI JAVNI NATJEČAJ za zakup vanjskog prostora u sklopu nekretnine Poslovni centar „Pevec“ u Koprivnici, Radnička cesta 10, donesen na temelju Odluke Uprave Društva broj: 5539/18 od 04. svibnja 2018. godine.

Izmjene otvorenog javnog natječaja – vanjski prostor Pevec
Tlocrt – natječaj vanjski prostor Pevec