Obavijest prodavačima i posjetiteljima Sajmišta

Poštovani prodavači i kupci,

zbog provođenja pojačanih preventivnih mjera opreza ovog i sljedećeg ponedjeljka (16. i 23. ožujka) neće se održati sajmeni dan na koprivničkom Sajmištu. Molimo sve prodavače, kupce i posjetitelje za razumijevanje jer nam je zdravlje svih građana koji se okupljaju ponedjeljkom na koprivničkom Sajmištu na prvom mjestu. O daljnjim informacijama građani će biti pravovremeno obaviješteni.

GKP Komunalac zbog pojačanih mjera opreza od petka je do daljnjeg odgodio sva javna okupljanja u prostorima kojima upravlja, a za građane su zatvoreni Gradski bazeni Cerine, Dom mladih, blagajna na Gradskom groblju Pri svetom Duhu, a do daljnjeg neće prometovati niti BusKo. Pozivamo građane da se pridržavaju svih preporuka nacionalnog, županijskog i Stožera civilne zaštite Grada Koprivnice u vezi održavanja najvišeg higijenskog standarda te socijalnih kontakata kako bi mogućnost prijenosa zaraznih bolesti sveli na minimum.

Zahvaljujemo na razumijevanju,

GKP Komunalac