Reciklažno dvorište – razvrstavanje otpada

Poštovani korisnici,

molimo vas da prilikom donošenja reciklabilnog otpada u Reciklažno dvorište Herešin sav otpad kojeg želite zbrinuti u reciklažnom dvorištu bude razvrstan prema vrsti materijala. Na taj način brže ćemo i efikasnije uputiti vas u koji je spremnik potrebno odložiti pojedinu vrstu otpada te lakše evidentirati vrstu i količinu zaprimljenog otpada.

Novo Reciklažno dvorište Herešin otvoreno je u ponedjeljak, 6. travnja, a radno vrijeme je radnim danom od 9 do 16 sati te subotom od 8 do 13 sati.

Zbrinjavanje svih vrsta reciklabilnog otpada u Reciklažnom dvorištu Herešin besplatno je za sve građane Koprivnice, koprivničkih prigradskih naselja i općina u kojima Komunalac obavlja odvoz otpada.

Molimo građane da se pridržavaju mjera socijalnog distanciranja i higijene prilikom dolaska i boravka u našem reciklažnom dvorištu.