Redovna vježba evakuacije i spašavanja na Gradskoj tržnici

U petak, 19. veljače, u 13.26 sati na Gradskoj tržnici Koprivnica održana je redovna vježba evakuacije i spašavanja koju su proveli zaposlenici tržnice, blagajne na tržnici i objekta Smutek s Anitom Ištvan, voditeljicom zaštite na radu Komunalca.

Vježba je pretpostavljala događaj elementarne nepogode, odnosno potres, a zaposlenici su upućeni na zborno mjesto. Dvije minute trebalo je zaposlenicima da se okupe na zbornom mjestu – parkiralištu kod tržnice na kojem ne postoji mogućnost urušavanja okolnih građevina. Nakon prestanka potencijalne opasnosti, zaposlenici su provjerili stanje zgrada te strujne i plinske instalacije te pokazali organiziranost i snalažljivost u slučaju elementarne nepogode – potresa.