Cvijeće i presadnice i ovog proljeća nabavite u centru grada

Obiteljska poljoprivredna gospodarstva koja se bave proizvodnjom i prodajom cvijeća te presadnica voća i povrća i ovog će travnja i svibnja svoju ponudu izložiti na Trgu bana Jelačića, odnosno u samom centru grada. Sezonsko cvijeće ili trajnice, flanci salate, paprike rajčice i ostalog povrća dodatno će zazeleniti koprivničko središte, a vrijedni OPG-ovci koji inače svoje proizvode nude na Gradskoj tržnici imat će više prostora za izlaganje. Trg bana Jelačića tijekom dva proljetna mjeseca bit će mjesto na kojem će građani moći kupiti sve što im treba za sadnju povrtnjaka ili pak ukrašavanje svojih okućnica i balkona raznolikim cvijećem i ukrasnim biljem.

Prodaja na trgu počet će ovog tjedna, ovisno o vremenskim uvjetima.

Prodaja će se organizirati prema svim epidemiološkim mjerama i preporukama, a molimo sve građane da se pridržavaju mjera i uputa na ulasku u izložbeno-prodajni prostor.