Nova stabla krasit će okoliš škole A.N.Gostovinski

Uz pomoć vrijednih ruku osnovnoškolaca O.Š. Antun Nemčić Gostovinski i djelatnika Komunalca posađena su nova stabala koja će krasiti okoliš i pročelje škole.

Stara stabla ispred Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski u Koprivnici izvađena su zbog starosti i bolesti. No, na njihovo mjesto posađeno je novih osam stabala lipe. Danas je, povodom toga, održan medijski događaj kojim je popraćena sadnja novih stabala lipe koja će izrasti u visinu od 10-12 metara te biti širine pet metara. Riječ je o posebnoj, sitnolisnoj vrsti, koja će lijepo mirisati, a svojom veličinom uklopit će se u okoliš škole. Sadnji se pridružila i ravnateljica Gordana- Gazdić Buhanec i gradonačelnik grada Koprivnice, Mišel Jakšić.