Izlet na Bazene kao nagrada za skupljanje čepova

Učenici Osnovne škole Braća Radić i ove su godine vrijedno prikupljali otpadne plastične čepove ta sakupili ukupno 52 kilograma čepova, od čega se posebno istaknuo 2.d razred koji je sam skupio čak 36 kilograma. Kako bi nagradio trud i humanitarni cilj sakupljanja čepova, Komunalac je mališanima organizirao izlet na Bazene Cerine. Nakon što su sa zaposlenicima Komunalca prošetali svojim školskim vrtom te razgledali povrtnjak kojeg marljivo tijekom cijele godine obrađuju i sade, na Bazenima Cerine mališane su dočekali treneri Sportskog centra Cerine. U velikoj dvorani zajedno su vježbali, igrali se i družili, a kasnije i osvježili vodom i grickalicama. Učenici s učiteljicama zahvalili su Komunalcu na izletu i što uvijek prepoznaju trud djece, posebno kada on ima humanitarni cilj kao što je prikupljanje plastičnih čepova koje Udruga oboljelih od leukemije i limfoma koja od prodaje čepova kupuje skupe lijekove.