Obavijest korisnicima BicKo sustava

Komunalac Koprivnica obavještava cijenjene korisnike da s 8. studenim 2021. godine kreće zimski period ne korištenja BicKo sustava besplatnih gradskih bicikala koji će trajati do proljetnih mjeseci ili do poboljšanja vremenskih uvjeta o čemu će korisnici biti na vrijeme obaviješteni.

Bicko sustav je 30. rujna ove godine navršio svoju osmu godinu od kada je pušten u funkciju. Rezultati su do sada više nego zadovoljavajući s obzirom na više od 1300 zadovoljnih korisnika i 84.773 korištenja bicikla.

Svi bicikli i terminali tijekom zime biti će pregledani i servisirani. Ukupno se u gradu koristi 60 bicikala na sedam terminala. Najposjećeniji terminal je kod željezničkog kolodvora te slijedi terminal kod Gradske tržnice.