Raspored odvoza glomaznog otpada – Koprivnica

Komunalac Koprivnica obavještava građane Koprivnice i prigradskih naselja da je na internetskoj stranici u sklopu novog rasporeda odvoza otpada za 2022. godinu objavljen i raspored odvoza glomaznog otpada. Raspored možete vidjeti OVDJE.

Građani na raspolaganju imaju dva termina u svakom rajonu, a glomazni otpad mogu predati jednom, odnosno odabrati jedan od dva ponuđena termina. (Dva termina vrijede samo za područje Koprivnice i prigradskih naselja, u općinama ostaje jedan termin)

Građanima će Komunalac na navedene datume odvesti glomazni otpad s kućnog praga samo ako su prethodno ispunili i dostavili PRIJAVNICU prema uputi koju su dobili poštom uz obračun odvoza otpada. Prijavnicu možete preuzeti OVDJE, a potrebno ju je predati najkasnije tjedan dana prije odvoza.