Učenici iz O.Š. Antun Nemčić Gostovinski ukrasili bor recikliranim hand made ukrasima

U blagdanskom raspoloženju učenici 3. c razreda O.Š. Antun Nemčić Gostovinski uz pratnju učiteljice Đurđice Pošte ukrasili su bor u predvorju Upravne zgrade Komunalca. Učenicima je u ukrašavanju pomogao Mirko Reciklirko, koji je zajedno s njima postavljao božićne reciklirane ukrase koje su izradili učenici od starog kartona i plastičnih čepova.
Nakon blagdanskog ukrašavanja, djeca su izvela prigodan igrokaz, a Komunalac je u znak zahvale pripremio ukusne fritule s čokoladom i topli čaj.
Na kraju druženja Mirko Reciklirko je sve učenike nagradio prigodnim božićnim poklonom i zahvalio im što brinu o okolišu.