Obavijest o parkirališnim mjestima – Trg Eugena Kumičića

Javnoparkirališna površina na Trgu Eugena Kumičića od 01.04. 2023. godine osigurat će 30 postojećih parkirališnih mjesta za stanare obližnjih zgrada i ostale građane koja su do sada koristili djelatnici Policijske uprave Koprivnica.

Temeljem dogovora Komunalca d.o.o. i Policijske uprave Koprivnica, a u svrhu povećanja parkirališnih kapaciteta na trgu Eugena Kumičića, 1. red parkirališnih mjesta do Policijske uprave biti će osiguran isključivo za djelatnike PU Koprivničko-križevačke. Sva preostala parkirališna mjesta moći će koristiti stanari obližnjih zgrada i ostali građani.

Rezervirana mjesta biti će posebno označena dok su sva ostala parkirališna mjesta obilježena već postojećom horizontalnom signalizacijom.

Javnoparkirališna površina na trgu Eugena Kumičića u sustavu je naplate i dio je II. parkirališne zone – žute boje.