Uprava Komunalca na Danu otvorenih vrata Gimnazije „Fran Galović“

Koprivnička Gimnazija „Fran Galović“ Danom otvorenih vrata i Danom sporta obilježava 117. godišnjicu od osnutka. Tim povodom pripremili su više od 90 različitih aktivnosti, od mnogobrojnih radionica, izložbi i prezentacija koje se odvijaju na hodnicima, u učionicama i u praktikumima škole.

Ravnatelj Gimnazije Vjekoslav Robotić bio je domaćin i vodič po školi zamjenici gradonačelnika Kseniji Ostriž,  predsjednici Uprave Komunalca Nataši Tetec, članu Uprave Komunalca Goranu Međurečanu te pročelnicima Ani Mlinarić i Dariju Jembreku.

Obilaskom škole upoznati su sa brojnim projektima u kojima škola sudjeluje, uz poseban naglasak na nastavu u prirodi, koja prema prikupljenim podacima, daje sve bolje rezultate i učenici su je odlično prihvatili.
Obilasku se pridružio i Mirko Reciklirko koji je posjetio i radionicu Male škole recikliranja EDUCIRAM – RECIKLIRAM te učenike nagradio svojim prepoznatljivim notezima.