Donirajte boje za Street art festival na Reciklažnom dvorištu Herešin

U rujnu 2024. godine obilježit će se 12. po redu Street art festival u organizaciji Udruge Mamuze, već svima poznat festival u lokalnoj zajednici koji gradskim ulicama i fasadama daje novi život.

Kako bi ovom festivalu dali još više tonova i boja, postavili smo zaseban spremnik na Reciklažnom dvorištu Herešin u koji možete donirati vaše otpadne boje za Street art festival.

Otpadne boje, udruga Mamuze iskoristit će na festivalu te ćemo na taj način iz materijala koji bi završio u posebnim spremnicima za otpad stvoriti kreativno umjetničko djelo koje će krasiti ulice grada Koprivnice.

U spremnik možete donirati fasadne boje, unutarnje zidne boje te akrilni sprej u boji i to do 01. rujna 2024. godine.