Unikatna božićna jelka ispred Upravne zgrade GKP Komunalac

U petak, 4. prosinca 2015. učenici i učitelji iz COOR Podravsko sunce zajedno s djelatnicima Komunalca okitili su božićnu jelku ispred Upravne zgrade Komunalca.

Unikatna božićna jelkaIMG_9909IMG_9905IMG_9917IMG_9923 IMG_9931
Uoči božićnih blagdana, djelatnici Komunalca osmislili su temu ovogodišnje jelke i kreativnu radionicu na kojoj su zajedno s djecom iz COOR Podravsko sunce izradili božićne ukrase. Unikatni ukrasi koji krase jelku izrađeni su od recikliranih materijala. Stare, već korištene teglice postale su božićni ukras – zvončići.
Dvadeset starih teglica obojili su djelatnici Komunalca, a kreativno ih oslikala djeca iz COOR Podravsko sunce. Na oslikane bež teglice sa motivom pahuljica stavljene su mašnice bež boje sa tirkiznim detaljima.
Na kraju druženja, GKP Komunalac nagradio je svako dijete poklon paketom te se na taj način zahvalio na pomoći i suradnji vrijednim i kreativnim učenicima COOR Podravsko sunce.