Održan sajam zdrave prehrane „Jedem zdravo“ na Gradskoj tržnici

U subotu 17. rujna od 09:00 do 12:00 sati održan je sajam zdrave prehrane „Jedem zdravo“ na Gradskoj tržnici u organizaciji Gradskog komunalnog poduzeća Komunalac.

Sajam zdrave prehraneIMG_4591IMG_4594IMG_4595 IMG_4598IMG_4600

Na sajmu zdrave prehrane izlagalo je nekoliko Obiteljskih poljoprivrednih gospodarstva koji svakodnevno nude svoje domaće proizvode na Gradskoj tržnici, OPG Petričec, OPG Santor, OPG Popović i OPG Jerešić.
Posjetitelji su uživali u degustaciji raznih domaćih proizvoda – prirodnih sokova, meda i pčelinjih proizvoda, bučinog ulja i zdravih namaza od buče.

Bila je to promocija zdravlja i zdravih proizvoda naših vrijednih obiteljskih poljoprivrednih gospodarstva, zahvaljujući kojima Gradska tržnica ima bogatu ponudu zdrave hrane po vrlo pristupačnim cijenama.