Održana prezentacija RO-LO navlakača i malog električnog vozila

U ponedjeljak, 19. rujna, Komunalac je organizirao edukativnu prezentaciju za mališane iz dječjeg vrtića Igra u sklopu Europskog tjedna mobilnosti.

Europski tjedan mobilnosti -prezentacija Desktop_008Desktop_013 Desktop_031 Desktop_034 Desktop_038

Uz pratnju Voditelja čistoće i gospodarenja otpadom, Saše Grubačevića, održana je prezentacija malog električnog vozila i rolo-navlakača.
Djeca su imala priliku razgledati i unutrašnjost kabine ro-lo navlakača i malog električnog vozila na mjestu prezentacije.

Ujedno je održana edukacija razvrstavanja korisnog otpada putem žutih i plavih vreća, smeđih posuda za biorazgradivi otpad i zelenih otoka u gradu Koprivnici.

Objašnjen im je proces recikliranja korisnog otpada od početka do kraja i istaknuta važnost pojedinca u odgovornom odlaganju otpada u posebne spremnike na Zelenim otocima u našem gradu i okolici.

Ovakve interaktivne edukacije Komunalac kontinuirano provodi u svrhu podizanja ekološke svijesti i učenja najmlađih odgovornom ponašanju prema okolišu.

Desktop_021 Desktop_032 Desktop_035