Postavljena vanjska rasvjeta i cvjetna instalacija na gradskom groblju “Pri Sv.Duhu”

Proteklog tjedna dovršeni su radovi na izgradnji vanjske rasvjete na starom dijelu groblja, a u planu je i postavljanje video nadzora čime će se povećati opremljenost, ali i sigurnost groblja.
Vanjska rasvjeta je položena u duljini cca 400 m, a ugrađeno je 7 stupova javne rasvjete s LED žaruljama. Rasvjeta je položena od glavnog ulaza s Varaždinske ceste prema crkvi, dok drugi dio vodi prema glavnom križu. Na pojedine stupove će se ugraditi kamere za video nadzor.

Gradsko groblje-Pri SV. DuhuDesktop_005Desktop_007Desktop_018 Desktop_020Desktop_022
Kako bi dodatno uljepšali površinu oko gradskog groblja povodom dana Svih svetih na Gradskom groblju, ispred nove mrtvačnice, postavljena je cvjetna instalacija u obliku križa. Za tu izradu utrošeno je ukupno 210 krizantema – multiflora, podjednak broj zelenih i bijelih. Križ je dugačak nešto više od 20 i širok oko 12 metara.

Javna rasvjeta na gradskom groblju Koprivnica