Na gradskoj tržnici otvorena izložba likovnih radova „Fašnik u dječjim očima“

Društvo naša djeca Koprivnica već duži niz godina, uoči Fašnika u želji da potakne kreativnost djece i njegovanje tradicije podravskog kraja organizira izložbe dječjih likovnih radova na temu “Fašnik u dječjim očima” u kojoj sudjeluju sva djeca gradskih i prigradskih vrtića te osnovnih škola.

Na gradskoj tržnici 18. veljače otvorena je izložba dječjih radova učenika 4.c razreda OŠ Antun Nemčić Gostovinski s učiteljicom Đurđicom Poštom, a vesele male maškare dočekali su zaposlenici Komunalca s toplim čajem i slatkim zalogajčićem.

Dječji radovi radovi bit će izloženi i u predvorju Opće bolnice T. Bardek, Domu za starije i nemoćne osobe, Domu mladih, Podravki, Turističkoj zajednici grada, Upravnoj zgradi Komunalca te u Knjižnici i čitaonici F. Galović do 25. veljače 2020. godine.