Obavijest građanima u vezi odvoza miješanog komunalnog otpada, plastike i papira

Poštovani korisnici,

GKP Komunalac obavještava sve građane Koprivnice, koprivničkih prigradskih naselja i općina u kojima obavlja uslugu odvoza otpada da uz kante za miješani komunalni otpad eventualni višak miješanog komunalnog otpada mogu odložiti u bilo kakve vreće, a zaposlenici Komunalca pokupit će sav izneseni otpad. Isto pravilo vrijedi i za odlaganje odvojeno prikupljenog papira i plastike, a molimo vas da koristite prozirne vreće kako bi naši zaposlenici mogli vidjeti što se unutra nalazi. Odvoz miješanog komunalnog otpada i odvojeno prikupljenog otpada ide po redovnom rasporedu.

Zahvaljujemo na razumijevanju,

GKP Komunalac