Virtualna izložba dječjih radova ‘Obilježimo Dan planeta Zemlje od kuće’

Dragi naši veliki i mali čuvari okoliša,

na naš poziv da Dan planeta Zemlje i Dan Komunalca obilježimo virtualnom izložbom dječjih radova, s ponosom možemo reći da ste nam poslali više od 180 radova. Mali čuvari okoliša iz cijele Hrvatske potrudili su se i izradili slike, crteže, skulpture, znanstvene eksperimente, pa čak i cijele priče na temu zaštite okoliša i Komunalac im za to od srca zahvaljuje. Njihov trud ćemo i nagraditi malim poklončićem koji ih čeka u upravnoj zgradi Komunalca (Mosna 15, Koprivnica). Svi oni koji nisu iz Koprivnice i okolice mogu se javiti na mail adresu sonja.markic@komunalac-kc.hr.

Vaše video uratke objavit ćemo na facebook stranici Komunalca.

I još jednom da ponovimo:

Odvojimo otpad, reciklirajmo i u ponovnu upotrebu vratimo stvari koje nam više ne trebaju, smanjimo potrošnju vode i električne energije te svojim primjerom pokažimo kako svakog dana malim stvarima možemo pomoći našoj majci Zemlji da bude što zdravija.