Otvoreno reciklažno dvorište u Molvama

Općina Molve u povodu Dana Općine priredila je službeno otvorenje reciklažnog dvorišta koje je izgrađeno u Ulici braće Novaković. U izgradnju je uloženo 2,3 milijuna kuna od čega su dva milijuna osigurana iz fonda Europske unije, 239.000 od Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije, dok su iz općinskog proračuna izdvojene 102.000 kuna.

Za upravljanje reciklažnim dvorištem zadužen je Komunalac d.o.o. u suradnji s komunalnim poduzećem iz Molva pa se tako i na službenom otvorenju obratio Direktor Sektora gospodarenja otpadom Komunalca Koprivnica, Saša Grubačević koji je istaknuo važnost dvorišta za sve mještane te istaknuo kako će se zasigurno povećati postotak odvojenog prikupljanja otpada i smanjiti količina onog koji se odlaže na odlagalište.

Radno vrijeme reciklažnog dvorišta je utorkom od 15 do 18 sati, četvrtkom od 07 do 11 sati te subotom od 08 do 13 sati.