Dragi učenici, Grad Koprivnica i Komunalac žele vam uspješnu novu školsku godinu

Danas je počela nova školska godina, a 2484 koprivničkih učenika sjelo je u školske klupe. Iako će ove školska godina po mnogočemu biti izazovnija od prethodnih, vjerujemo da ćemo se zajedno uspješno suočiti sa svim izazovima.

Komunalac Koprivnica d.o.o. svim učenicima, a posebno prvašićima želi puno uspjeha u učenju i stjecanju novih znanja i vještina. Posebno naglašavamo brigu o okolišu, temeljni cilj kojeg Komunalac svakodnevno živi i primjenjuje u poslu. U školi i kod kuće čuvajte okoliš, razvrstavajte otpad, reciklirajte, kompostirajte ili predmetima koje biste inače bacili dajte novu ulogu. Zajedno možemo naš planet učiniti boljim i zelenijim!

Pogledajte kratki video kojim učenicima sretan povratak u školske klupe želi Grad Koprivnica u suradnji s Policijskom postajom Koprivnica, Zavodom za javno zdravstvo, Čazmatransom i Komunalcem.