Sve što vam je potrebno od kućnog tekstila na jednom mjestu – Obrt Luka na Gradskoj tržnici

Trgovački obrt Luka koji se smjestio na samom početku dijela tržnice na kojem se prodaje tekstil već 15 godina nudi svoj asortiman građanima Koprivnice. Anđelina Dominković i Anita Štander ljubazne su zaposlenice koje će svakom kupcu pomoći da pronađe ono što je tražio, a asortiman kojeg nude vrlo je širok. Tako u ponudi imaju razne vrste tekstila za domaćinstvo, od kuhinjskih krpa, preko stolnjaka, deka pa sve do posteljine, a u ponudi su i donje rublje, pidžame i spavaćice te trenirke.

– Kod nas se može pronaći sav tekstil koji u kući može zatrebati, a redovito nudimo nove proizvode ili nove dezene proizvoda. Setovi posteljine vrlo su kvalitetan i tražen proizvod, a isto tako i sve vrste donjeg rublja – objasnila je Anđelina.

Kaže kako je njihova lokacija postala prepoznatljiva za kupce na tržnici, a svatko kome je zatrebalo nešto od odjeće ili kućnih tekstila, već zna da se u Obrtu Luka može naći sve što može zatrebati.