Komunalac uredio cvjetnu gredicu u središtu Đelekovca, općine koja prednjači u odvajanju otpada

Općina Đelekovec sa svojih 33,94 posto odvojenog otpada najbolja je općina u sustavu odvoza i zbrinjavanja otpada Komunalca. Stoga smo u povodu Dana Komunalca odlučili nagraditi vrijedne mještane koji marljivo rade na odvajanju otpada na kućnom pragu i na zelenim otocima te smo u središtu mjesta pored zgrade Općine i društvenog doma posadili novo cvijeće na cvjetnoj gredici koje će pridonijeti lijepo uređenom središtu Đelekovca. Naši zaposlenici Sektora zelene površine posadili su begonije koje će cvjetati sve do kasnog ljeta, a vidjevši da se u njihovoj blizini nešto sadi, u pomoć su nam samoinicijativno uskočili i učenici iz trećeg razreda OŠ Mihovil Pavlek Miškina koji su spremno zasukali rukave i uključili se u sadnju te svojim dječjim veseljem uljepšali dan našim vrijednim zaposlenicima.