Food blogeri posjetili Smutek, oduševila ih je ponuda jela od koprive

Ekipa od 20-ak food blogera, osoba koje na svojim web stranicama i društvenim mrežama objavljuje recenzije raznih jela i restorana na nacionalnoj razini, u sklopu svojeg posjeta Koprivnici i Podravskim motivima posjetili su Smutek – domaći kutek. U Smuteku su isprobali provjerena jela poput sendviča S placa i s humusom te zlevanku od koprive, a imali su prilike kušati i dati svoje mišljenje o novim proizvodima – juhi od koprive i smuteku od koprive.

Blogeri su izrazili svoje pozitivno mišljenje o isprobanim jelima, ali i cijelom konceptu Smuteka te pohvalili povezanost s lokalnim proizvođačima i prodavačima na tržnici koja im se također svidjela, budući da je u središtu grada, povezana s glavnim gradskim trgom te puna svježeg voća i povrća.