Uprava Komunalca na otvorenju školskog prostora OŠ Đuro Ester

Dana 23. svibnja uz prigodan program otvoren je školski prostor OŠ Đuro Ester  za nastavu i slobodno vrijeme. Novo uređeni prostor krase urbane klupe i žardinjere. Posađena su tri nova stabla i to stablo klena te dva stabla crveno lisnog javora i 100 sadnica salvije za što su bili zaduženi djelatnici zelenih površina Komunalca d.o.o.

Novi prostor otvorila je ravnateljica škole Sanja Prelogović te gradonačelnik grada Koprivnice, Mišel Jakšić. Otvorenju se pridružila predsjednica Uprave Komunalca, Nataša Tetec sa svojim članovima Uprave, Dubravkom Horvat i Goranom Međurečanom.

Komunalac d.o.o. kao eko kum škole kontinuirano sudjeluje u raznim edukacijskim i kreativnim aktivnostima škole kako bi školarce ekološki osvijestio i na kreativan im način objasnio proces odvojenog sakupljanja otpada. Gost današnjeg otvorenja bio je i Mirko Recklirko, eko kum koji je pomno pratio sve nastupe školaraca i razveselio sve prisutne.