Najmlađi Peterančani i Sigečani marljivo sakupljali čepove, za nagradu ih posjetio Mirko Reciklirko

Mirko Reciklirko posjetio je mališane u dječjim vrtićima Potočnica u Sigecu te Lastavici u Peterancu. Mališani oba vrtića marljivo su sakupljali otpadne plastične čepove i poklopce, a nakon što su napunili spremnike, Komunalac ih je prikupio te predao udruzi Limfom koja prodajom čepova sakuplja novac za kupnju skupih lijekova za svoje članove.

Mališani su oduševljeno dočekali Mirka u svojim vrtićima, uz nezaobilazna pitanja o tome što Mirko radi, odakle dolazi i kada će se ponovno vratiti u posjet. Svakom vrtićarcu Komunalac je poklonio edukativnu bojanku u kojoj na djeci prihvatljiv način uče o pravilnom odvajanju otpada.