Članovi Udruge Osmijeh pokazali svoja dostignuća, Komunalac je i ove godine uz njih

Manifestacija pod nazivom Barbara – prikaz dostignuća održana je prošlog tjedna u Peterancu kako bi članovi, osobe s invaliditetom, pokazali svoje umijeće i dostignuća u jahanju. Članovi su za svoj trud i cjelogodišnji rad nagrađeni medaljama i poklonima Podravke, a potporu su im ukazali i dožupan Ratimir Ljubić, načelnik Općine Peteranec Ivan Derdić, te Matija Torma, direktor Sektora ljudski potencijali, pravo i opći poslovi u Komunalcu Koprivnica, koji su ujedno i podijelili medalje svim malim i velikim jahačima.

Komunalac već dugi niz godina pruža potporu Udruzi Osmijeh te blisko surađuje s vodstvom, a ove godine napravljen je i dodatni iskorak. Naime, Komunalac je Udruzi donirao lipanjski otkos trave s cvjetne livade kod Bazena Cerine. Travu su pokosili i udruzi u Peterancu dostavili naši zaposlenici Sektora zelenih površina, a služit će za hranjenje konja koje Udruga Osmijeh koristi za terapijsko jahanje.

Budući da trava ove godine još nije bila košena, služila je kao dom brojnim pčelama, leptirima i ostalim kukcima.