Na temelju Odluke Uprave Društva broj:  3044/23  od  10. listopada 2023. godine, Gradsko komunalno poduzeće Komunalac d.o.o. raspisuje

OTVORENI JAVNI NATJEČAJ za davanje u zakup poslovnog prostora na Gradskoj tržnici u Koprivnici (u krugovima)

Predmet ponude je poslovni prostor u vlasništvu Komunalca d.o.o. Koprivnica na Gradskoj tržnici:

• poslovni prostor P3 koji se nalazi na lokaciji broj 2 prema Planu i rasporedu tržnog prostora, neto površine 16 m2 (trenutno dio trgovine peradi) koji je za prodaju mesa i mesnih proizvoda, odnosno trgovačke i uslužne djelatnosti, te je opremljen električnom i vodovodnom mrežom.

Javni natječaj pogledajte OVDJE