Ovog i sljedećeg tjedna traje odvoz granja iz šireg središta Koprivnice

Kampanja granja koju Komunalac svake godine u proljeće organizira na području šireg centra Koprivnice započela je ovog ponedjeljak i traje do kraja sljedećeg tjedna. Popis ulica i raspored odvoza možete pogledati OVDJE, a osim na zelenim površinama ispred kuća, granje je moguće odložiti i na dodatne četiri lokacije:

VINICA – kod društvenog doma iza trgovine

VARAŽDINSKA CESTA – iza benzinske postaje Petrol

ULICA NOVI BREŽANEC – zelena površina uz potok kod križanja s Bjelovarskom cestom

PETERANSKA CESTA-  ulaz lijevo u Kampus (kod kružnog toka)

Lani je u kampanji granja prikupljeno 845 m3 otpada koji je u Kompostani Herešin kompostiranjem pretvoren u kompost prve klase DomKo.

Podsjećamo i da je dovoz granja i ostalog biorazgradivog otpada na Kompostanu Herešin i dalje besplatan za sve građane kojima Komunalac odvozi otpad (Koprivnica i 8 općina).

Zimsko radno vrijeme Kompostane Herešin (do 1. travnja) je ponedjeljak od 7 do 16 sati, utorak – petak od 7 do 15 sati i subota od 8 do 13 sati.