OBAVIJEST korisnicima o naplati odvoza otpada

GKP Komunalac obavještava korisnike s područja grada Koprivnice da je u tijeku slanje uplatnica s obračunom odvoza otpada za siječanj, veljaču i ožujak te akontacije za travanj, svibanj i lipanj. Svi građani dobit će račune s redovnom cijenom usluge za odvoz otpada, a pojedinci koji su zbog krize izgubili posao mogu se javiti u Grad Koprivnicu te priložiti dokumentaciju sa Zavoda za zapošljavanje kako bi ih se oslobodilo plaćanja odvoza otpada u sljedećem obračunskom razdoblju, odnosno obračunima koji će građanima stići u lipnju.

Poslovni subjekti ovih će dana dobiti redovne račune za odvoz otpada u ožujku. Oni subjekti kojima je na temelju Odluke o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja koju je donio Stožer civilne zaštite RH onemogućeno obavljanje djelatnosti, prijavom na internet stranicama Grada Koprivnice također ostvaruju pravo na umanjenje iznosa za odvoz otpada na računima tijekom godine.

GKP Komunalac