Uređeno Gradsko groblje Pri sv. Duhu, u tijeku je košnja trave na grobljima u prigradskim naseljima

Ovog tjedna dovršena je košnja trave i uređenje zelenih površina na koprivničkom Gradskom groblju Pri sv. Duhu. Zaposlenici groblja koji brinu o travnatim površinama i ostalom zelenilu i cvijeću, njih 12, uredili su sva polja unutar groblja te dio uz groblje koji služio kao pomoćna površina. Sva trava je pokupljena i zbrinuta na kompostištu, a u utorak je počela i košnja trave na grobljima u prigradskim naseljima. Prvo na redu je groblje u Herešinu, a nakon toga, ovisno o vremenskim uvjetima, zaposlenici se sele i na druga groblja te će se košnja trave obaviti u najkraćem mogućem roku.