Gastro avantura u Smuteku

Ove subote Smutek su posjetile pripadnice ljepšeg spola u projektu Womens days by ModniALMAnah zajedno s organizatoricom Almom Premerl Zoko iz Zagreba.

Riječ je o projektu koji je okupio urbane i zaposlene žene koje su na kvalitetan način provele nezaboravan vikend u modno-beauty-gastro-nature avanturi.

U sklopu svojeg posjeta Koprivnici, posjetili su i Smutek – domaći kutek gdje im je bio organiziran ručak. Kulinarski tim Smuteka pripremio je raznovrsne domaće specijalitete među kojima su bila jela iz woka, vege sendviči i sendvič s placa te neizostavna zlevanka s koprivom s kojom su bili svi oduševljeni.

Našim gošćama se svidio cijeli koncept Smuteka te su pohvalile povezanost s lokalnim proizvođačima i prodavačima na tržnici koja im se također svidjela, budući da je u središtu grada, povezana s glavnim gradskim trgom te puna svježeg voća i povrća.